HİZMETLERİMİZ

Biz bir dijital ürün geliştirme ajansıyız

Hava Çekimi

Bizim ile görüşmeden hava çekimi yaptırmayın. Çünkü hava çekimlerinde sadece doğru uçuş tek başına yeterli olmaz bizim işte. Full HD veya 4K görüntü olması da yeterli olmaz. Bu işin doğrusu iyi planlama, doğru açılar, doğru ışık ve iyi bir prodüksiyon bilgisine sahip olmaktan geçer. Dilay medya 27 yıl boyunca kazandığı tecrübeler doğrultusunda en iyi görüntüyü çekmeyi sizlere taahhüt eder.

Prodüksiyon

Kurumsal tanıtım filmi, reklam filmi, viral filmler, 2D – 3D animasyon film gibi hizmetleri kapsayan prodüksiyon hizmetlerimiz hedefleriniz doğrultusunda, firmanıza uygun ve kaliteli çalışmaları sunar. Dilay Medya sektörün trendlerini takip ederek en yeni teknoloji ekipmanları ile firmanızı zirveye taşımanızda yardımcı olur.

Fotoğraf

Günümüzde görsellik ilk önceliklerimizden birisi. Endüstriyel fotoğraf çekimi, iç – dış mekan fotoğraf çekimi, konsept fotoğraf çekimi, ürün ve moda çekimlerini Dilay Medya gözüyle farklı bir açıdan görmek isterseniz bizi hemen arayabilirsiniz.

2D-3D Animasyon

Hayal etmeniz yeterli. Markanız ile ilgili aklınızdan geçenleri anime ederek size film haline getiriyoruz. Reel animasyon, 2D veya 3D çizgi animasyon film, İSG (İş saülıüı ve güvenliği) filmlerini de Dilay Medya bünyesinde yapıyoruz.

Grafik Tasarım

Afiş, billboard, sosyal medya, kurumsal kimlik çalışmalarını, profesyonel tasarım ekibimiz ile hazırlayıp sizlerin beğenisine sunuyoruz.


Digital Marketing

Digital çağa ayak uyduramayan firmaların hayatta kalmakta zorlanacakları bir dönemdeyiz. Sizin ve markanızın bu dönüşüm sürecinde tüm ihtiyaçlarını karşılamak için biz hazırız. Web tasarım, Google reklamları, Sosyal medya ve reklam yönetimi alanında uzman ekibimizle profesyonel olarak hizmetinizdeyiz. Fark edilmek ve fark yaratmak için hazır mısın? Hizmetinizdeyiz…